03-3036025

אודות

הגיע הזמן שתיקחו גם את העסק שלכם לידיים ותתחילו לנהל אותו נכון

מציאות בה עסקים חדשים רבים נסגרים או נקלעים לקשיים כבר בשנה הראשונה לפעילותם העסקית אינה מאפשרת לכלל בעלי העסקים להיות שאננים. הבשורה הטובה היא שאפשר להביא כל עסק בכל תחום למצב של רווחיות. שנים רבות של ליווי מוצלח לעסקים בכל התחומים מאפשרות לנו לאפיין במהרה את היתרונות והחסרונות בכל עסק. אם אתם מתלבטים לאן לפנות עקב חוסר יציבות או קשיים אליהם נקלע העסק – אנחנו כאן בכדי לייעץ, להמליץ, לכוון, לתת כלים ולהעלות אתכם במהרה על המסלול המהיר להצלחה.

שיטת NES-W היא שיטה ייחודית שפותחה על ידי מנכ"ל החברה מתוך מטרה לזהות בשלבים מוקדמים אתגרים ניהוליים ופיננסיים בכל סוגי העסקים. עבודה על פי עקרונות השיטה מצליחה להפוך את תהליך הייעוץ עסקי לממוקד יותר ובעל תוצאות טובות יותר. שיטת NES-W סייעה ומסייעת ברגעים אלו לאלפי עסקים בישראל ובכל רחבי העולם. שירותי החברה כוללים ליווי עסקי, בניית תכנית עסקית לעסקים ותיקים וחדשים, ייעוץ לקראת הקמת עסק, ייעוץ שיווקי, הלוואות לעסקים, כדאיות כלכלית.

המטרות העיקריות של הייעוץ העסקי הן הגדלת הרווחיות של העסק תוך הכוונה אל יציבות פיננסית עליה תשמרו בהווה ובעתיד. הכלים אותם תקבלו יאפשרו לכם לשמור על מצב קבוע של רווחיות בעוד העסק מתפתח וגדל בעקביות. שיטת NES-W היא שיטה בה תצליחו להשיג את היעדים שלכם בזמן קצר וליהנות מהתוצאות עוד השנה. הגיע הזמן להתחיל להצליח, להרוויח ולהפוך לעסק מוביל. 

מה חושבים על השיטה

השיטה שלנו עזרה לאלפי עסקים בישראל וברחבי העולם הגיע הזמן שתיקחו גם את העסק שלכם לידיים ותתחילו לנהל אותו נכון 

דילוג לתוכן