03-3036025

בעזרת פעולות פשוטות צמיחה של 100% בעסק

חגית מעצבת שיער שכונתית

הכל התחיל בינואר כאשר חגית החליטה לפתוח עסק בדירה שלה.
היא השקיעה כסף במקום מיוחד שאותו היא עיצבה לבד, ארגנה אותו מחדש, ובסופו של דבר יצא מקום יפה.
היא החליטה שהיא מתמקדת בעיצוב שיער והמטרה שלה הייתה להגיע לתושבי השכונות שבסביבה שלה.
היא התחילה את הפרסום שלה מפה לאוזן וזה אכן עבד בהתחלה והביא לה כמות מסוימת של לקוחות. המחיר לפן היה 50 שקל ועל כל לקוחה היא עבדה כ25 דקות.
אחרי כחודש היא הגיעה להכנסה של כ 2000 שקלים וקיוותה שזה ימשיך לגדול, אך המציאות בעסקים היא שונה ולא עובדת לפי תקוות ורצונות, אלא למעשים.
כעבור חצי שנה שההכנסה עדין עמדה על כ 2000 שקלים לחודש, הבינה חגית שהיא צריכה להתחיל לפרסם אך היא לא ידעה מאיפה להתחיל.
אחרי שהתייעצה עם חברים, היא החליטה לעשות פוסטים בפייסבוק.
היא עשתה פוסטים במשך כמה ימים וזה לא ממש הביא לה עבודה ולכן היא החליטה להפסיק. היא הפסיקה כיון שלא האמינה בפעולת שיווק זו.
ובך חזרה להתחלה – עבדה ללא פרסום וקיוותה שהלקוחות יבואו.
לאחר שנה מפתיחת העסק, כאשר חגית לא הצליחה להרוויח יותר מ 2000 שקל בחודש, היא הבינה שהיא לא יכולה להתקדם בצורה הזו ואף הבינה שכל עוד תישאר עצמאית, היא תפסיד כסף כיון שאם תעבור להיות שכירה, היא תרוויח יותר.
אחרי שראתה כתבה על חברת ייעוץ חכם ברשת, היא החליטה להגיע לפגישה ולהבין איך נוכל לעזור לה לשפר את ההכנסות של העסק.
כאשר חגית הגיעה אלינו ולאחר הבחנה קצרה, הבנו שהבעיה היא לא המקצועיות או המיקום של המספרה שלה אלא השיווק עצמו. אחרי ניתוח של העסק והמצב הכלכלי בנינו לה תוכנית שיווקית מותאמת.
במהלך הבדיקות שלנו ובשל כך שאנו מכירים את ענף המספרות, עברנו על כל הנקודות החשובות לצמיחה של העסק שלה, גילינו שליד השכונה שלה בנו שכונה חדשה וקניון קטן ולפיכך המלצנו לה להרחיב את אזור השיווק שלה למיקומים האלו.
המלצנו לה אפילו לעשות דוכן קטן ביריד שיש פעם בשבוע בקניון ולמתג אותו ל-פן על הדרך במחיר הכרות עם מידע פרסומי בדוכן – והפעולה הזו הוכתרה כהצלחה גדולה.
היא עשתה פרסום ממוקד ונכון בפייסבוק, עשתה שיתופי פעולה באזור שלה וחילקה חומר פרסומי במקומות אסטרטגים. לאחר כ 3 חודשים היא הצליחה להגדיל את ההכנסות שלה ביותר מ 100% והיא ממשיכה לצמוח.
חגית הבינה שלמרות שהיא עושה את העבודה שלה בצורה המקצועית ביותר, חסרים לה כלים לניהול נכון של העסק – ואין ספק שחגית עשתה נכון שפנתה אלינו.
אנו מאמינים באנשים מאחורי העסקים ונותנים להם כלים חשובים כדי להביא את העסק שלהם להצלחה.

דילוג לתוכן